Інформаційно-депозитарний центр, ТОВ

До уваги депонентів!

Шановні клієнти!

На виконання п. 5 Рішення НКЦПФР № 148 від 07.03.2017 року "Про порядок направлення акціонерним товариством повідомлень акціонерам через депозитарну систему України", депозитарна установа приводить у відповідність договори на обслуговування рахунку у цінних паперах, укладені з депонентами.

Просимо в термін до 18.08.2017 звернутися в депозитарний відділ з метою укладення додаткової угоди про внесення змін до договору на обслуговування рахунку в цінних паперах.

Детальніше

Про тарифи

З 01.03.2017 Депозитарна установа ТОВ «ІДЦ «ГЛОБАЛ» року запроваджує нові тарифи за депозитарні послуги з обслуговування рахунку у цінних паперах у зв’язку з підвищенням тарифів ПАТ «Національний Депозитарій України».
ТОВ «ІДЦ «ГЛОБАЛ» повідомив своїх депонентів про зміну тарифів та надіслав «Додаток №1 до Договору про (відкриття) обслуговування рахунку в ЦП», як в електронному так і в паперовому вигляді , в якому відображені тарифи, встановлені з 01.03.2017 року.
З новими тарифами можна ознайомитися в розділі Послуги ; Тарифи

Детальніше

Про нові форми

З 01.02.2017 року ТОВ «ІДЦ «ГЛОБАЛ» вніс зміни у форми розпоряджень депозитарної установи на проведення депозитарних операцій, Договори на обслуговування (відкриття) рахунку у ЦП, та інші внутрішні документи відповідно до Рішення НКЦПФР №683 від 30.06.2016 року, яким було затверджено зміни до Положення про провадження депозитарної діяльності, затвердженого рішенням НКЦПФР від 23.04.2013 року №735.
З новими формами просимо ознайомитись у розділі Послуги; Депозитарні послуги

Детальніше

Рішення ТОВ "ІДЦ "ГЛОБАЛ"

Повідомлення Депонентам депозитарної установи ТОВ «ІДЦ «ГЛОБАЛ» щодо зміни тарифів за депозитарні послуги

Детальніше