Інформаційно-депозитарний центр, ТОВ

Швейцарський банк Lombard Odier


Швейцарський банк Cie. Lombard, Odier SCA, який є найстарішим приватним банком країни, в четвер оприлюднив фінансову звітність вперше з дня свого заснування в 1796 році. Банк зафіксував чистий прибуток у розмірі 62,5 млн швейцарських франків ($68 млн) в I півріччі 2014 року.

Як ідеться в повідомленні компанії, відношення витрат до прибутку (показник рентабельності) в січні-червні склало 80%.

У січні 2014 року Lombard Odier і ще два швейцарські банки – Pictet & Cie. Group SCA і Mirabaud SCA – під тиском регуляторів пройшли процедуру реорганізації і відкрили свої баланси для міжнародного контролю. В результаті реорганізації партнери банків перестали нести особисту відповідальність за установи, якими вони керують. Pictet вперше за 209 років розкрив фінрезультати 26 серпня.

Mirabaud оприлюднив звітність в четвер, повідомивши про прибуток у розмірі 17,5 млн франків за підсумками I півріччя. Активи клієнтів під управлінням Mirabaud – 27 млрд франків.

Достатність капіталу першого рівня (Tier 1) Lombard Odier становила 23,8%, Pictet – 21,7% на 30 червня. Згідно з міжнародними вимогами цей показник повинен становити не менше 4,5%, швейцарський регулятор вимагає як мінімум 7,8%.

Клієнтські активи під управлінням Lombard Odier на кінець червня 2014 р. склали 156 млрд франків, сукупні активи (включаючи відповідальне зберігання) – 211 млрд франків. Інвестовані активи інституціональних клієнтів дорівнювали 47,8 млрд франків.

Таким чином, Lombard Odier займає п’яте місце в Швейцарії за обсягом клієнтських активів під управлінням після UBS, Credit Suisse, Pictet і Julius Baer.